Hakkımızda

Hakkımızda

2004 yılına dayanan tecrübemiz ile Yarıiletken Çip Üretimi alanında mühendislik hizmetleri ve üretim faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Yüksek verimlilikte güneş hücresi geliştirilmesi, GaN tabanlı HEMT ve MOSFET aygıtları, RF transistörler, yüksek teknik kaabiliyette antenlerin geliştirilmesi,  MEMS alanında kullanılan sensörlerin tasarlanması, geliştirilmesi, yüksek güç üreten lazer sistemlerinin geliştirilmesi ve mikro mercekler, gratingler gibi mikro ölçekte optik yapıların imalatı ile IR görüntüleme sistemleri alanlarında ar ge çalışmaları yapmakta ve teknoloji transferi konularında danışmanlık faaliyetleri göstermekteyiz.

Bu teknolojilerin geliştirilmesi için temiz oda içerisinde ihtiyaç duyulacak tüm makine ve ekipmanların kullanımı, konfigürasyonları, teknik servisi ve montajı konusunda da 20 yılı aşkın tecrübesi olan bir ekibe sahibiz.

Bu kapsamda Türkiye’nin en önemli yüksek teknoloji araştırma merkezleri ve üretim tesislerinde kurulu sistemlerimiz de başarıyla çalışmaya devam etmektedir.

 Hakkımızda